Posed Lišák / Krabčice

Občas se nám ho podařilo zahlédnout, když jsme v co největší tichosti stoupali po naší nádherné louce. Lišáka zrzouna vydávajícího se na noční lov. A tak nás napadlo, že z posedu bychom ho mohly zahlédnout častěji. Snad se to poštěstí i vám.

Posed Lišák stojí na hraně naší louky ukryt ve větvích smíšeného lesa. Proskleným oknem hledí ze srázu na meandr potoku Běluňka. Počínaje jarem vám z té zelené barvy budou oči přecházet.

Samotné dobrodružství pobytu v posedu začíná již výstupem po schůdcích do výše než dvou metrů. Ostatně – jaký by to byl posed, kdyby z něho nebyl výhled. V interiéru pak najdete ukázku glampingu v malém prostoru, kterému dominuje velké okno a pohodlná postel. I skuteční nespavci si u nás skvěle odpočinuli v peřinách s ovčí vlny a ve tmě nerušené světelným smogem. Součástí otevřeného prostoru je i minikuchyňka vybavena ledničkou, plynovým vařičem a základním vybavením pro přípravu malého občerstvení.

Osobní hygiena se ve Lišákovi nese v tradičním kempovém duchu. V interiéru je k dispozici umyvadlo, do něhož si můžete ohřát vodu, sprchování je pak možné z vaků na vodu zavěšených u posedu. Zde je již teplá voda dílem přírody. Suchý záchod je ukryt mezi stromy.

Není zde žádný wifi signál ani připojení na elektřinu. Přesto ale doufáme, že se stane místem pro skvělý odpočinek bez podsvícených displejů. Vraťte se do dětství třeba s knížkou pohádek nebo nad nějakou z her, které jsme pro vás připravily.

Skvělé snídaně jsou u nás samozřejmostí, vždyť jak nejlépe zahájit den než dobým jídlem. Bedničku se snídaní najdete ráno za svými dveřmi a věříme, že si ji opravdu užijete. Navečer si pak hoďte něco malého na gril, rozprostřete piknikovou deku nebo si jen tak sedněte na lavičku na malé terásce a pozorujte západ slunce a přírodu, která se chystá ke spánku. Neboť jak se říká – ty nejlepší věci jsou zadarmo a my doufáme, že u nás je naleznete.