Posed Vážka / Krabčice

Desítky vážek poletují každé léto nad našimi vodními plochami. Jejich modravá křídla se třpytí ve slunci a nás nepřestává bavit je pozorovat.

Posed Vážka stojí rozkročen na svých majestátních nohou u většího z našich dvou rybníků. Proskleným oknem hledí na jeho hladinu, záda mu pak kryje dubový háj. Dostáváte zde tak možnost pozorovat nekonečné západy slunce i skrýt se před slunečními paprsky v parném létě.

Samotné dobrodružství pobytu v posedu začíná již výstupem po schůdcích do výše než dvou metrů. Ostatně – jaký by to byl posed, kdyby z něho nebyl výhled. V interiéru posedu pak najdete ukázku glampingu v malém prostoru. Přízemí slouží pro posezení v jednom z našich oblíbených Halabala křesel nebo v proskleném výklenku. Malá kuchyňka je vybavena ledničkou, plynovým vařičem a základním vybavením pro přípravu malého občerstvení. Ložnice se nachází v podkroví posedu. Na široké matraci se můžete uvelebit a velkým střešním oknem pozorovat hvězdy, než na Vás přijde blahorodý spánek. A věřte, že v peřinách z ovčí vlny se u nás vyspíte náramně.

Osobní hygiena se ve Vážce nese v tradičním kempovém duchu. V interiéru je k dispozici umyvadlo, do něhož si můžete ohřát vodu, sprchování je pak možné z vaků na vodu zavěšených u posedu. Zde je již teplá voda dílem přírody. Suchý záchod je ukryt mezi duby.

Dostat wifi signál do Vážky nebylo naším záměrem. Užijte si zde digitální detox bez podsvícených displejů, začtěte se do knížky, zahrajte si některou z deskových her, které jsou součástí vybavení, anebo jen tak levitujte v čase a prostoru definovaném šploucháním vody a šuměním větru v listí stromů. Díky sofistikované baterii si však přece jen můžete nabít svá mobilní zařízení a pořídit třeba skvělé fotografie.

Skvělé snídaně jsou u nás samozřejmostí, vždyť jak nejlépe zahájit den než dobým jídlem. Bedničku se snídaní najdete za svými dveřmi a věříme, že si je opravdu užijete. V ledničce pak najdete drobné občerstvení a vína, které si můžete dokoupit pro případ, že se vám nebude chtít areál opouštět. Navečer si pak hoďte něco malého na gril, rozprostřete piknikovou deku nebo se uvelebte v houpací síti a vychutnejte si chvíle klidu odpočinku. Neboť právě proto jste k nám přijeli. Zklidnit mysl, načerpat z přírody životní energii a třeba si i vyzkoušet, jak málo stačí ke spokojenosti.

Rezervační formulář

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Posed Vážka / Krabčice je ve vybraném období dostupné.